Mokiniai vyko į edukacinę - pažintinę kelionę į Latviją Venspilio mokslo centrą ,,Vizium"

2024-05-03

Ankstyvą gegužės 2-osios rytą 43 puikiai besimokantys, garsinantys mokyklos vardą ir aktyvūs mokiniai išvyko į edukacinę - pažintinę kelionę į Latviją Ventspilio mokslo centrą ,,Vizium". Pakeliui sustojome Kuldygoje, pasivaikščiojome XIII a. statytu tiltu, pasigrožėjome didžiausiu Europoje Ventos upės slenksčiu ir įspūdingu kriokliu, užlipome į Kuldygos apžvalgos bokštą. Atvykę į Ventspilį, pasivaikščiojome Inkarų alėja, pamirkėme kojas šaltoje Baltijos jūroje, pasigrožėjome Mėlynosios Vėliavos Ventspilio paplūdimiu. Apsilankę mokslo centre ,,Vizium" patyrėme, ką reiškia žemės drebėjimas, susipažinome su fizikos, chemijos, informatikos ir inžinerijos procesų raida gamtoje. Tai buvo puiki STEAM pamoka.

Vakarėjant pilni įspūdžių ir įdomių potyrių palikome svetingą Latviją ir laimingai su daina grįžome namo.

Isvyka2405036
Isvyka2405035