Golfo būrelis

Vadovas Gediminas Grėsius

Golfo būrelio treniruotėse mokiniai susipažįsta su įvairiais golfo žaidimo terminais. Perprantama dalis golfo žaidimo taisyklių, elgesio ir žaidimo niuansų. Palaipsniui išbandomi ir lavinami veiksmai reikalingi žaidžiant tikram golfo aikštyne su tikromis geležinėmis lazdomis, bei tikrais golfo kamuoliukais. Sudaromos teorinės ir praktinės galimybės pažinti golfo žaidimą.

Mokantis golfo žaidimo lavinasi šios asmeninės savybės: atkaklumas, psichologiniai įgūdžiai susiduriant su sėkmėmis ir nesėkmėmis žaidimo metu, ištvermė, darbštumas, susikaupimas, pagarbos varžovui, bei etiketo taisyklės, atsakingumas, gebėjimas žaisti individualiai ir komandoje. Mokiniai bus skatinami būti fiziškai aktyviais laisvalaikio metu. Panaudojant tam tikras individualias ir grupines užduotis, žaidimus, bus lavinami mokinių gebėjimai: sveikos gyvensenos (savęs pažinimo, savikontrolės, fizinio aktyvumo), judėjimo komunikavimo, bendravimo, dėmesio sutelkimo, pasitikėjimo savimi. Jie išmoks dirbti grupėse ir individualiai, taps drąsesni, atsakingesni, nes judrieji  žaidimai ugdo ne tik kūną, bet ir pastabumą, bei logiką. Būrelį gali lankyti visi pageidaujantys. Specialaus pasirengimo nereikalaujama.

Pasiekimai:

Kauno miesto mokyklų atkrintamosios „Mažojo Golfo“ varžybose laimėjome I vieta 1-4 klasių grupėje ir II vieta 5-8 klasių grupėje. Lietuvos „Mažojo Golfo“ čempionato finale III vieta 4-6 klasių grupėje.