2017-2018 m. m. 1-4 klasių mokinių pasiekimai

OLIMPIADOS

Kauno miesto 4 klasių mokinių matematikos olimpiada „Skaičiukas 2018“

IV vieta, 4b kl. mokinys Mantas Druskis

Pradinių klasių mokytoja Rimutė Lukošienė

KONKURSAI

Respublikinis IT konkursas „Informiko svajonių kelionė“ 1-4 klasių grupėje

I vieta, 1a kl. mokinė Sofija Lebedeva

IT mokytoja Danguolė Zigmantaitė

Lietuvos šachmatų čempionatas

I vieta, 1a kl. mokinė Saulė Čumačenko.

Mokytojas Raimundas Bilinskas

Kauno miesto 3 klasių mokinių eilėraščių konkursas anglų kalba „Poetry competition 2017“

III vieta, 2c kl. mokiniai Saulė Darbutaitė ir Dominykas Vasiliauskas.

Pradinių klasių mokytoja Dalia Baranauskienė

Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“

Laureatė kūrybiškiausio pasirodymo, 3c kl. mokinė Elžbieta  Staškūnaitė

Anglų kalbos mokytoja Ata Jesinskienė

Nacionalinis projektas „Sveikos gyvensenos abėcėlė“

Laureatė, 4a kl. mokinė Justina Jonaitytė. Mokinės sukurtas pasakojimas apie sportą namie lietingą dieną pateko į knygą “Marsiečio abėcėlė”

Pradinių klasių mokytoja Asta Meškauskienė

Kauno miesto 4-ųjų klasių mokinių  savos kūrybos eilėraščių, skirtų Lietuvos 100-mečiui paminėti, konkursas.

II vieta, 4b kl. mokiniai Laimė Leščinskaitė ir Armandas Baguckas.

Pradinių klasių mokytoja Rimutė Lukošienė

Kauno miesto 1-4 klasių mokinių ir jų šeimų narių nuotraukų koliažų, naudojant IKT, konkursas „Kovo 11-oji mano šeimoje“

IV vieta,  2a kl. mokinė Ugnė Vaičekauskaitė

Pradinių klasių mokytoja Kristina Bendikienė

Kauno miesto 1-4 klasių piešinių konkursas „Laiškas Žemei“

I vieta,  4a kl. mokinė Paulina Maročkaitė

Pradinių klasių mokytoja Asta Meškauskienė

Kauno miesto piešinių ir plakatų konkursas „Saugome gamtą“

 

Laureatai, 4a kl. mokiniai Armandas Baguckas, Meda Sinickaitė, Miglė Balčiūnaitė.

Pradinių klasių mokytoja Asta Meškauskienė

Tarptautinis 1-4 klasių mokinių piešinių ir vaizdingų posakių konkursas „Jie mūsų draugai“

Laureatai, 4a kl. mokinių komanda.

Pradinių klasių mokytoja Asta Meškauskienė

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2017- Rudens sesija“

3  medaliai, 4b kl. mokiniai Mantas Druskis, Vaiva Normantaitė, Viktorija Michalovska

12  I laipsnio diplomai, 4b kl. mokiniai Arminas Pusvaškis, Ieva Sipavičiūtė, Laimė Leščinskaitė,  Simas Medeckis,

Pradinių klasių mokytoja Rimutė Lukošienė

4  medaliai, 4c kl. mokiniai Domas Ramanauskas, Matas Balasevičius, Raminta Povilaitytė, Skaistė Kelmelytė

2  I laipsnio diplomai, 4c kl. mokiniai Miglė Kerbelytė, Viltė Žiupkaitė

Pradinių klasių mokytoja Giedrė Dubinskienė

5  I laipsnio diplomai, 3b kl. mokiniai Erikas Balsys, Kornelija Jazdauskaitė, Miglė Terbėjėvaitė, Toma Panciriovaitė, Tomas Pockevičius

Pradinių klasių mokytoja Vilija Riaubienė

10  medaliai, 3c kl. mokiniai Arijus Ravinis, Dominykas Kepalas, Elžbieta Staškūnaitė, Ieva Butkutė, Pijus Mileikis,

2  I laipsnio diplomai, 3c kl. mokiniai Benas Toliušis, Greta Chatkevičiūtė, Nojus Seniūnas, Robertas Orlovas, Viktorija Mazurkevičiūtė

Pradinių klasių mokytoja Onutė Apanavičienė

3  medaliai, 2b kl. mokiniai Artūras Povilaitis, Laurynas Abromavičius

3  I laipsnio diplomai, 2b kl. mokiniai Akvilė Satkauskaitė, Mėta Vaitkevičiūtė, Smiltė Kondrotaitė.

Pradinių klasių mokytoja Vilma Randienė

4  medaliai, 3a kl. mokiniai  Deividas Barauskas, Dorotėja Sarapinavičiūtė, Jonė Nevidauskaitė

3  I laipsnio diplomai, 3a kl. mokiniai Gabrielius Žiūkas, Kamilė jankauskaitė, Kotryna Aušraitė

Pradinių klasių mokytoja Stanislava Urlikienė

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2018- Pavasario sesija“

5  I laipsnio diplomai, 4b kl. mokiniai Arminas Pusvaškis, Ieva Sipavičiūtė, Mantas Druskis, Simas Medeckis,  Vaiva Normantaitė.

Pradinių klasių mokytoja Rimutė Lukošienė

3  medaliai, 4c kl. mokiniai Augustinas Balsys, Skaistė Kelmelytė.

2  I laipsnio diplomai, 4c kl. mokiniai Elzė Gudėnaitė, Matas Balasevičius.

Pradinių klasių mokytoja Giedrė Dubinskienė

2  medaliai, 3b kl. mokiniai Toma Panciriovaitė, Smiltė Balsytė

3  I laipsnio diplomai, 3b kl. mokiniai Erikas Balsys, Miglė Tarbėjėvaitė, Tomas Pockevičius

Pradinių klasių mokytoja Vilija Riaubienė

10  medaliai, 3c kl. mokiniai Arijus Ravinis, Dominykas Kepalas, Elžbieta Staškūnaitė, Pijus Mileikis, Viktorija Mazurkevičiūtė

5  I laipsnio diplomai, 3c kl. mokiniai Benas Toliušis, Greta Chatkevičiūtė, Nojus Seniūnas, Robertas Orlovas, Karina Tamašauskaitė

Pradinių klasių mokytoja Onutė Apanavičienė

4  I laipsnio diplomai, 2b kl. mokiniai Akvilė Satkauskaitė, Atūras Povilaitis, Smiltė Kondrotaitė, Laurynas Abromavičius.

Pradinių klasių mokytoja Vilma Randienė

2  medaliai, 3a kl. mokinė  Kotryna Aušraitė

Pradinių klasių mokytoja Stanislava Urlikienė

5 -10 klasių mokinių pasiekimai konkursuose ir olimpiadose 2017 – 2018 m.m.

1 – 8 kl. mokinių, besimokančių A.Stulginskio g. 61, pasiekimai 2017-2018 m.m.


1 – 4 klasių mokinių pasiekimai 2016 – 2017 m.m.